,

Udhull Hudhre – Ilac Natyral per Tensionin – Kolesterolin Online


Perdoret si ilac natyral ne mjekesi

E lehte per tu perdorur

Pa kimiakate

BIO

Kuruese dhe Parandaluese e semundjeve te ndryshme

1,550L

Udhull Hudhre – Ilac Natyral per Tensionin – Kolesterolin Online

Udhull Hudhre – Ilac Natyral per Tensionin – Kolesterolin Online

Konsumimi i udhulles se hudhres:

Ul mundësine e mpiksjes (trashjes) se gjakut
Mban ne kontroll tensionin e larte te gjakut dhe zvogelon nivelin e kolesterolit
Ul rrezikun per tu prekur nga kanceri i gjirit, zorreve , stomakut dhe lekures
Forcon sistemin imunitar
Kunder arteriosklerozes duke reduktuar rrezikun e sulmit ne zemer
Ndihmon ne uljen e nivelit te sheqerit ne gjak
Ndihmon në humbjen e peshes
Eliminon lengjet e teperta dhe te padobishme te trupit

Udhulla e hudhres mban larg dy nga shkaktaret kryesore te sulmit ne zemer, arteriosklerozen dhe hipertensionin (tensionin e larte)

Antibiotik i fuqishem natyral, vrases i baktereve dhe promovues i qarkullimit normal te gjakut

SKU: Udhull-Hudhre Kategori: ,
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat