,

Universal Adapter – Adaptor me 1 porte USB ne shitje


Specifika

Brandi: Hoco

Modeli: C26

1 porte USB

Universal

Hyrja: AC/ DC 100 – 240 V

Dalja: DC 5 V

Materiali: PC

890L

Universal Adapter – Adaptor me 1 porte USB ne shitje

Universal Adapter – Adaptor me 1 porte USB ne shitje ne iBuy.al

  • Karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt Smartphonin tuaj
  • Pajisur me cipin smart, Hoco Adapter shperndan rrymen ne menyre te sigurt, te shpejte dhe te qendrueshme
  • Ofron siguri maksimale, permes mbrojtjes nga mbingarkesa ne rrjet, tensioni i larte dhe mbinxehja
  • Permasa kompakte, ideal per udhetime
  • I vogel, me kabell te gjate dhe fleksibel
  • Karikim super i shpejte dhe efektiv
  • Universal, i pershtatshem per celulare dhe tableta
  • Material PC rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise
SKU: hoco-c26-adapter Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat