, ,

Universal Car Charger – Karikues Universal per makine


2,200L

UNIVERSAL CAR CHARGER – KARIKUES UNIVERSAL PER MAKINE 

Pajisje ideale, shume  e dobishme për ata që kalojnë shumë kohë pas timonit.

Mund të përdoret për të marrë thirrje hyrëse, për të luajtur muzikë nga një smartphone dhe për ta karikuar atë.

Fuqia aktuale është 3.1 A.

I bërë prej plastike të qëndrueshme me një sipërfaqe me shkëlqim.

Dizajni unik jo vetëm që tërheq vëmendjen, por  gjithashtu edhe shumë praktik.

Pajisja suporton mikro-usb, Bluetooth, butona kontrolli, një porte për karte memorie, një porte USB dhe një ekran që tregon vlerën e stacioneve FM.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: universal-car-charger Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat