USB 2.0 Ethernet Adapter – Fishe USB Universale

Te ndryshme

  • Pershtates USB 2.0 Ethernet Adapter.
  • Universal.
  • Material plastike dhe bakri.
  • Karikon paisjet elektronike.
  • Dizajn kompakt edhe i levizshem.
  • Instalim i shpejte.

890L

FISHE- USB 2,0 ETHERNET ADAPTER

Për një lidhje me cilësi dhe shpejtësi të lartë, investoni në një përshtatës USB 2.0 Ethernet Adapter.

Përdorni këtë përshtatës për të sinkronizuar pajisjet tuaja USB-A me pajisjet më të reja USB-C, si dhe të karikoni pajisjet tuaja USB-C duke përdorur karikuesit USB-A.

Përshtatësi i vogël, i lehtë, zë pak hapësirë dhe transportohet lehtë.

Bëjeni atë një pjesë të përhershme të stacionit tuaj të punës ose mbajeni të dobishëm për kohën kur jeni duke lëvizur.

Përshtatësi USB-C në USB-A ka një Portë USB A 2.0, një Shpejtësi Transferimi 5 Gbps, me Karikim 15W dhe Lidhës Tipi C.

Dizajni kompakt, i lëvizshëm , punon me Windows 7+, Mac dhe çdo disk tjeter.USB 2 0 Ethernet adapter 10 100 online iBuy al

 

Karakteristikat:
Ndërroni automatikisht rrjetin 10Mbps ose 100Mbps.

Mbështet të gjitha komandat standarde USB.

Në përputhje me USB verison 1.0 / 1.1 / 2.0 / 3.0.

Operon ne menyre automatike.

Gjatësia e kabllit: 15 cm.

Përmasa: 65 x 20 x 15 mm.

Ngjyra: E bardhe.

 

Blerje Online ne iBuy.al – Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi!

SKU: USB-2.0-Ethernet-Adapter Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

kabull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat