,

USB-C Power Adapter 20W

Te ndryshme

Power Adapter 20W

Type USB-C

Ofron karikim te shpejte

 

1,200L

USB-C POWER ADAPTER 20W

Koke karikues me fuqi 20watt per te gjitha pajisjet me porte usb c.

Dizajni i lehte dhe kompakt i pershtatshem per ta marre kudo me vete, gjate udhetimit, ne pune ose ne shtepi.

Adaptori USB ‑ C 20W ofron karikim te shpejte dhe efikas kudo te ndodheni ne shtepi, ne zyre ose gjate levizjes.

Ndersa adaptori i rrymes eshte i pajtueshem me çdo pajisje me porte USB ‑ C, per nje performance optimale te karikimit.

Mund ta lidhni me iPhone 8 ose me vone per te perfituar nga funksioni i karikimit te shpejte.

Mbron ne menyre efektive pajisjet tuaja nga demtimi dhe siguron karikimin me te sigurt, me mbrojtje nga mbitensioni, tensioni i ulet dhe qarku i shkurter.

 

SKU: Adaptor-energjie-usb-c Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat