, ,

USB Cable Baseus | Fishe Karikimi Lightning

Baseus

790L

USB Cable Baseus | Lightning CALSP-B01

USB Cable Baseus | Fishe Karikimi Lightning

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Modeli :CALSP-B01
Dalje : 2.4A Fast Charger
Gjatesia : 1m
Pesha : 50g
Pershtatet me pajisjet me porte lightning.
Ngjyre : E kuqe & e zeze
I sigurte per perdorim dhe me mbrojtje nga mbinxehja.
Mund te perdoret per karikim dhe transferim te dhenash.
Ndertuar me najlon per te qene rezistent ndaj thyerjes dhe i pangaterrueshem.
SKU: USB-cable-Baseus-Lightning-CALSP-B01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat