, ,

USB Cable Remax | 1 meter | Fast Charger

Remax

590L690L

Micro USB Cable Remax | RC 108A

Micro USB Cable Remax | 1 meter | Fast Charger

Cilesimet Kryesore | 
 
Marka | Remax
Gjatesia | 1 meter
Dalje | 2.1A
Materiali | TPE
Transmeton deri ne 480Mb/s
Pesha | 38g
Projektuar me materiale cilesore, fleksibel dhe jetegjate.
Transmetim i sigurte te dhenash dhe karikim i shpejte.
SKU: Micro-USB-Cable-Remax-RC-108A Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha Lightning, Fisha Micro, Fisha Type C

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat