,

USB Cruzer Glide nga SanDisk – Sandisk Cruzer Glide

Sandisk

2,490L4,900L

USB CRUZER GLIDE NGA SANDISK – SANDISK CRUZER GLIDE 

USB Cruzer Glide ka hapësirë ​​ruajtëse te sigurt dhe te besueshme me performancë USB 3.0

Kapaciteti i  larte dhe memorja e mjaftueshme e bëjnë atë ideal për të gjitha fotot, videot, muzikën apo dhe skedarët e tjerë.

Softueri i përfshirë SanDisk SecureAccess provides siguron mbrojtje me fjalëkalim për të mbajtur të sigurt skedarët privatë duke lënë pjesën tjetër të diskut të disponueshëm për ndarje.

Dizajni i veshjes se jashtme mbron lidhësin USB 3.0 kur pajisja nuk është në përdorim.

Shpejtësia e USB 3.0 ben qe te kaloni me shpejt skedaret tuaj, dhe keshtu do te keni kohe per te kryer detyra te tjera interesante.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: USB-Cruzer-Glide-nga-SanDisk Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sandisk

Memorja

128GB, 256gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat