, ,

USB Kabell Hoco U39 Lightning | Karikues dhe transmetues

Hoco

790L

USB CABLE HOCO U39

Kabell USB HOCO U39 Lightning 2.4A

Cilesimet Kryesore 
  • Mundeson karikim dhe transferim te dhenash njekohesisht.
  • Kualitet i larte.
  • Dizajn elegant dhe praktik.
  • Gjatesi 1.2 metra per te ofruar me teper fleksibilitet.
Specifikimet | USB Kabell
Marka | Hoco
Modeli | U39 Lightning
Gjatesia | 1.2m
Ngjyre | E kuqe, gold, blu.
Material | Najlon, aliazh alumini.
Perdorimi: Karikues dhe tranmetues te dhenash.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: hoco-cable-lightning-u39 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Hoco

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat