,

USB Kingston Data Traveler – USB Kingston

kingston

1,200L2,200L

USB KINGSTON DATA TRAVELER – USB KINGSTON 

Usb Kingston Data Travel  me opsionet e saj te avancuara te sigurise te te dhenave dhe kapacitetin e gjere, ju jep siguri dhe lehtesi per te transferuar skedaret tuaj personal.

Performanca USB eshte e pershtatshme per laptopë, PC desktop, monitorë dhe pajisje të tjera dixhitale.

Beni te mundur me kete USB transferime të shpejta dhe ruajtje të përshtatshme të dokumenteve, muzikës, videove dhe më shumë.

Kapaku praktik mbron spinën USB qe te mos demtohet nga faktore te jashtem.

Vjen ne dy kapacitete te ndryshme ne ate 32GB dhe ne 128GB.


Bli online dhe sigurt ne iBuy.al

SKU: USB-Kingston-Data-Traveler Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

kingston

Memorja

128GB, 32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat