,

USB Kingston 16GB – Kingston Data Traveler

kingston

990L

USB KINGSTON 16 GB – KINGSTON DATA TRAVELER 

Usb Data Traveler nga Kingston me opsionet e saj te avancuara te sigurise te te dhenave dhe kapacitetin e gjere, ju jep siguri dhe lehtesi per te transferuar skedaret tuaj personal.

Dizajni i vogel dhe shume praktik i kesaj Usb lejon qe te lidhet lehtesisht me cdo pajisje.

USB Flash Kingston DataTraveler është në përputhje me specifikimet USB 3.01, dhe e pershtatshme per  kompjuterët desktop dhe pajisjet dixhitale.

Kjo USB e bën më të lehtë se kurrë ruajtjen dhe transferimin e dokumenteve, prezantimeve, muzikës, videos etj.

Pavaresisht nga madhesia e saj kompakte,ofron hapesire ruajtese ne kapacitet deri në 16 GB.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: USB-Kungston-Data-Traveler Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

kingston

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat