,

Usb San Disk Flash Drive ne shitje online

Te ndryshme

990L1,290L

USB SAN DISK FLASH DRIVE NE SHITJE ONLINE

Usb flash drive nga marka e njohur San Disk e cila , do tju jape siguri dhe lehtesi per te transferuar skedaret tuaj personal.

Kjo USB ka opsjone te avancuara dhe kapacitet te gjere, ne kete menyre te dhenat tuaja do te  jene te sigurta.

Ka nje dizajn te vogel dhe praktik qe lejon lidhjen me cdo pajisje USB

Cruzer Fit USB gjithashtu lidhet lehte me kompjutere dhe tableta.

Cfar ofron Usb San Disk

Kjo USB lidhet me portat e kasetofonit  ne makinen tuaj per te degjuar muziken e preferuar.

Gjithashtu ka Drive me kapacitet te larte qe ju mundeson te mbani muzike, video, foto dhe skedare personale.

Pavaresisht nga madhesia e saj kompakte,ofron hapesire ruajtese ne kapacitet deri në 32 GB.

SKU: san-disk-flash-drive Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

16GB, 32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat