,

Speed Flash micro Kingston – Karte memorie Class

class

690L990L

SPEED FLASH MICRO CLASS – KARTE MEMORIE CLASS

Karte memorie micro sd Kingston me kapacitet 8 gb dhe 16 gb, ideuar per video HD.

Karta micro class eshte ideale per ruajtjen dhe transfermin e informacionit me cilesi te larte.

Kapaciteti i kesaj karte vjen ne dy madhesi 8 gb dhe 16 gb.

Pajisja mbeshtet  standartin Plug and Play, i cili lejon njohjen e modelit vetem ne disa sekonda.

Vjen ne dizajn elegant dhe te sigurt, qe nuk demtohet lehte.

Per kete arsye do te ruani pa problem informacionet tuaja per nje kohe te gjate.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: Karte-memorie-class Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
Memorja

16GB, 4GB, 8GB

brands

class

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat