,

Flash Disk Baseus per iPhone dhe Android | 32 GB | 64GB

Baseus

4,990L5,990L

FLASH DISK BASEUS ACZI A19

Flash Disk Baseus per iPhone dhe Android | 32 GB | 64GB

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: Baseus
Modeli: ACZ1 A19
Porte dalese: Lightning, micro dhe usb
Transferoni te dhena deri ne 400mbps, krijoni me teper hapesire.
SKU: flash-disk-basues-aczi-a19 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

USB

Memorja

32GB, 64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat