,

USB mp3 player for car A4 – Shitje Online


  • Karikoni shpejt telefonin tuaj
  • Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje
  • Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata
  • Ekran dixhital
  • Audio e paster dhe super e qarte
  • Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet

 

1,100L

Karikues makine me Bluetooth dhe MP3 Player A4

USB Mp3 Player for car – Karikues Makine 

Car MP3 Player Multi-Function Wireless A4 ka te intergruara shume funksione, dhe i ben udhetimet tuaja akoma me te bukura

Karikues i shkelqyeshem me performance te larte. Ndertuar nga metarial ABS per te siguruar jetegjatesine e tij. Rezistent ndaj konsumit, siperfaqe e elemuar dhe teper praktik ne perdorim.

Audio e paster pa zhurma. Cip i zgjuar Bluetooth 4.2 i perputhshem me programin e riprodhimit muzikor APP.
Usb mp3 player for car me mikron te integruar me definicion te larte per shuarjen e zhurmave te ndryshme.
Suporton thirrjet telefonike vetem me nje klikim. Biseda te qarta dhe ne distanca te konsiderueshme pa u shkeputur.
Mp3 Player i cili identifikon lehetesisht pajisjet inteligjente. Mund te lidhni dy pajisje njekohesisht. Suporton pajisjet samsung dhe apple. Ju mund te karikoni gjithashtu te gjitha pajisjet te cilat kane fishe me porte dalese USB si tableta, elektrik, bokse me bluetooth etj.

Nuk shqetesoheni per vijen e kuqe te baterise, degjoni ritmet e fundit muzikore dhe shijoni bisedat telefonike me me te dashurit tuaj, pa u shqetesuar se jeni ne timon. Siguria juaj eshte ajo cfare vjen e para.

Porosit Online ne iBuy.al | Dyqan Online

SKU: Karikues makine me Bluetooth dhe MP3 Player-A4 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat