,

USB Music Receiver – Earldom Adapter


800L

USB MUSIC RECEIVER – EARLDOM ADAPTER

Marres dhe luajtes i muzikes me Bluetooth  Earldom V2.1.

Lehtë për t’u përdorur, mund të lidhet me një portë USB të një pajisje audio ose altoparlanti.

Lidhni Bluetooth me telefonin celular dhe eshte gati për t’u përdorur.

Shikoni filma, degjoni muzikë, luani lojëra, tingulli do të dalë në sistemin audio.

Earldom M24 – Me një transmetues FM mund të shndërroni sinjalin e daljes së MP3 player-it tuaj në një frekuencë FM.

Në këtë mënyrë ju mund të merrni pa fisha sinjalin audio nga MP3 player me radion tuaj (makinë).

Nëse nuk keni një hyrje USB ose Bluetooth, atëherë një transmetues FM është zgjidhja për të transmetuar pa zë audio në radion tuaj (të makinës).


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: USB Music Receiver - Earldom Adapter Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat