,

USB Remax Mini | 64GB | Ne shitje online

Remax

3,990L

USB RAMX MINI RX 801

USB Remax Mini | 64GB | Ne shitje online

Specifikat 
 
Emri: USB
Marka: Remax
Modeli: Flash Drive
Memorja: 64GB
Ruani dhe transmetoni te dhena ne menyre te sigurte.
Pershtatet me nje game te gjere pajisjesh me hyrje USB.
 
SKU: Usb-flash-drive-remax-rx-801 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

USB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat