,

Vacuum Food Sealer – Tas vakum per ruajtjen e ushqimit


  • Tas ku mban te sigurt ushqimin
  • Me material cilesore prej plastike
  • Ruan vlerat ushqyese te gatimeve tuaja
  • Ne formen e nje kapaku
  • Mund ta vendosni ne frigorifer ose ne mikrovale

990L

TAS ME VAKUM PER USHIQME

Ushqimi eshte nje prej gjerave me te rendesishme qe mund te bejme per te permiresuar dhe mbrojtur shendetin tone. Hani dhe ruani ushqimet e balancuara duke shmangur pelhurat nga ambjentet e jashtme.

RUAN VLERAT USHQYESE

Ky tas mundeson qe ushqimi juaj te zgjase dhe te ruaj te gjitha vlerat ushqyese sidomos tek zarzavatet e ndryshme qe jane burim vitaminash dhe mineralesh.

Tasi me vakum ruan shume mire gatimet tuaja se ka nje siperfaqe te lemuar dhe te paster ku mbyllet hermetikisht me kapakun perkates.

Ideal per personat qe marrin ushqime ne pune ose per femijet qe marrin vaktet ushqimore ne shkolle. Perbehet me nje material plastik shume cilesore e cili nuk ka BPA.

Tasi eshte mjaft rezistent ndaj temperaturave te ulta edhe te nxehta duke e bere shume te pershtatshme per ta ngrohur ushqimin tuaj ne mikrovale ose per ta ruajtur ne frigorifere.

SPECIFIKATTas me vakum per ruajtjen e ushqimit bli online iBuy.al

  • Mban te fresket cdo produkt ushqimor
  • Pesha: 250g
  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E zeze
  • Permasat: 15 x 19 x 7.5cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-051 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tas ushqimi

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat