-51%
, , ,

Vaj Hudhre Bio Original – Perdorimi i vajit te hudhres

Te ndryshme

I dobishëm per shendetin e organizmit.

I pasur me minerale si :

  • vitamina
  •  fosfor
  • mangan
  • magnez
  • hekur
  • bakër
  • kalcium
  • squfur
  • vitaminat, C, B1, B2 dhe A.

690L 1,400L

PERDORIMI I VAJIT TE HUDHRES -BIO ORIGINAL

Perdorimi i hudhres eshte nje e mire qe i bejme shendeit tone, duke mos pasur nevoje edhe per kosto te medha apo perkujdesje te shumte. Kjo vjen per vetite sheruese qe ka perdorimi i hudhres.

Hudhra eshte perimi i cili lufton mykun dhe infeksionet.

Ajo eshte nje arsenal i persosur kunder semundjeve.

VAJ HUDHRE PER LUFTIMIN E SEMUNDJEVE

Vaji i hudhres i ka te gjitha keto benefite per shendetin tone pasi eshte i pasur me vlera ushqyese dhe vitamina B1, B2,B3,B5,B5 magnez, kalcium, zink, kalium, vitaminë C, karbohidrate, fosfor, hekur dhe proteina.
Hudhra ju ndihmon te luftoni edhe plakjen pasi ndihmon ne ngadalsimin e vdekjes se qelizave edhe i pastron ato qe e kane mbaruar procesin e tyre.
Tashme me kete vaj ju do te mbani larg te gjitha mikrobet edhe infenksionet si edhe forcon qelizat e bardha te cilat jane mbrojtese per shendetin e organizmit tuaj.

Ky vaj forcon ndjeshem sistemin kardiovaskular, sistemin imunitar, sistemin e frymëmarrjes dhe lufton  sëmundjet infektive, diabetin si dhe mbron lëkurën.vaji i hudhres ku perdoret vaj hudhre blerje online ne iBuy al the best price

SPECIFIKAT

Lufton te gjitha semundjet infektive te organizmit tuaj.

Forcon shendetin tuaj imunitar.

Kapacitet mbajtes 100 ml dhe 250 ml.

Aplikohet pak edhe jep efekt optimal.

Perdorimi i shpeshte ju mban te shendetshem ne cdo periudhe te vitit.

Perbehet nga vlera te shumta ushqyese edhe mineralesh.

Arrin te luftoje deri ne 550 semundje.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Lire!

SKU: vaj-hudhre-bio Kategori: , , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Vajra

Kapaciteti

100 ml , 250 ml

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat