, , , ,

Vaj Limoni – Trupi & Shendeti – Dyqan Online

Hemani

650L

VAJ LIMONI – TRUPI & SHENDETI

Vaj Limoni Bio

Cilesuar si nje nder vajrat me me shume dobi dhe perfitime.  Gezon veti te jashtezakonshme jo vetem per shendetin por dhe per trajtimin e lekures. I pasur me vitaminen C, B6, minerale si kalcium, hekur, baker dhe perberes ushqyes si fibra, karbohidrate dhe proteina.

Benefitet e tij |

  • Balancon yndyren ne lekure. Personat te cilet kane fytyre te yndyrshme rekomandohet qe pas pastrimit me laresin perkates, mjaftojne te aplikojne 2 deri ne 3 pika vaj limoni ne te. Me pas ta perhapin duke e masazhuar lehetesisht. Fytyra duhet te lihet me vaj gjithe naten dhe te shpelahet ne mengjes.
  • Largon aknet dhe minimizon poret. Fale pranise se vitamines C ndihmon  ne prodhimin e kolagjenit dhe rigjenerimin e indeve. Duke mundesuar pastrimin e lekures nga aknet dhe mbylljen e poreve.
  • Kuron njollat ne lekure. Aplikimi i rregullt i tij ben te mundur zbehjen e njollave kafe, largon pikat e zeza dhe tonifikon lekuren.
  • Largon zbokthin. Merrni nje sasi te vogel vaji dhe lyeht rrenja duke e masazhuar butesisht ne menyre rrethore. Me pas perhapet ne te gjithe gjatesine e flokut dhe per rezultate te mira e mbajme per te pakten 2 ore.
  • Ndihmon ne humbjen e peshes. Duhet perdorur para ngrenies sepse pershpejton tretjen. Ndihmon ne largimin e celulitit dhe mykut ne trup.
  • Forcon thonjte. Aplikojeni cdo darke per thonje me te forte dhe me te gjate.
  • Aromatizues per gojen. Mund te hidhni disa pika ne goje ose ne nje gote me uje dhe ta perdorni si shpelares per te larguar aromen e keqe te gojes. Forcon mishrat e dhembeve, dhe largon mykun ne goje.

Sasia | 30ml

 

Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat