, ,

Vaj per zgjatjen e flokeve – Amla Hair Oil Bli Online


  • Parandalon renien e flokeve
  • Nxit rritjen e shpejte te tyre
  • I jep flokeve trashesi dhe volum
  • Riparon dhe rigjeneron floket e demtuar
  • Lufton zbokthin
  • Zbut flokun dhe e ben ate te bute si mendafsh
  • Hidraton, ushqen dhe forcon rrenjen

1,150L

Vaj per zgjatjen e flokeve – Amla Hair Oil Bli Online

Vaj per zgjatjen e flokeve – Amla Hair Oil Bli Online

Produkti vjen me nje perzjerje te vecante te vajrave natyrore me vlerat e vitamines E

Amla Hair Oil ushqen dhe mbron flokun nga rrezet e demshme

Parandalon renien e flokeve dhe forcon rrenjen

Amla eshte nje frut indian dhe vaji i saj me veti te jashtezakonshme eshte shume i njohur ne fushen e kozmetikes

Menyra te vertetuara shkencerisht per perdorimin e vajit

1.Mund ta aplikoni para dushit mbi floke te thata, permes nje masazhi me majat e gishtave dhe me pas te lani koken me shampo. Per me shume efekt, keshillohet te perdoret me shampo me baze bimore

2.Mund te aplikohet ne floke te thate (me peshqir jo me tharese), masazhoni skalpin e kokes dhe komplet floket. Ne vijim, mbeshtillni koken me peshqir dhe e leme ne ate gjendje deri ne mengjes, pa qene e nevojshme te shperlahet koka

SKU: Vaj per zgjatjen e flokeve-Amla Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Vajra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat