, ,

Vaj per zhdukjen e strijave – Akzer Oil Bli Online


  • Lufton dhe zhduk strijat nen lekure te shkaktuara nga shtatzenia, plakja e lekures dhe humbja e papritur e peshës
  • Rigjeneron dhe i jep trajte struktures se lekures
  • Perdorimi
  • Alplikoni vajin ne lekure 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne mbremje
  • Masazhoheni butesisht ne pjesen ku keni strijat
  • Rekomandohet ta perdorni pas muajit tte trete te shtatzanise dhe ne periudhen pas lindjes

1,650L

Vaj per zhdukjen e strijave – Akzer Oil Bli Online

Vaj per zhdukjen e strijave – Akzer Oil Bli Online

I perbere nga likuidi i parafines, vaji i bajameve , gjalpi i kakaos ,vaji i lajthise, vaji i portokallit, vaj bademi, vaji i kajsise ,vaji i farave te kungullit, vaji i susami, vaji i karrotes dhe vaji i grurit – Akzer Oil zbeh, redukton dhe zhduk strijat dhe te carat nen lekure

Pa efekte anesore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Vaj per zhdukjen e strijave-Akzer Kategori: , ,
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat