,

Varese Multifunctional Shelf 360 ne shitje – Bli Online


  • Materiali: plastike.
  • Permasat 14cm x 7cm x 10cm.
  • Instalohet lehtesisht.
  • Ngjyre e zeze.
  • Kreheri rrotullohet deri ne 360 grade.

990L

VARESE-MULTIFUNCTIONAL SHELF

Mbajtesja multifunctional Shelf sherben per te organizuar te gjithe gjerat e perditshmeise suaj te cilat kane nevoje te qendrojne ne rregull dhe te mirembajtura.

Kreheri i kesaj varese mban deri ne  6 sende te ndryshme.

Me dizajn modern dhe shume elegante ne ngjyren e zeze.

Perbehet na materiali i plastikes se forte dhe shume te qnedrueshme.

Varesja rrotullohet deri ne 360 grade duke u bere shume praktike dhe funksionale ne shtepine tuaj.

Ajo mund te perdoret per funksione nga me te ndryshme, te mbaje luge, peshqira, rroba etj

SPECIFIKIMETmbajtese lugesh pirunesh 360 grade produkt bli online dyqan taxi

Materiali: plastike PP.

Permasat 14cm x 7cm x 10cm.

Instalohet lehtesisht.

Ngjyre e zeze.

Kreheri rrotullohet deri ne 360 grade.

Mund te varni gjera te perditshmerise suaj.

Rezistente ndaj ujit apo temperaturave te larta.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-082 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

mbajtese lugesh

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat