Varese rrobash me dru Bambooje – Bli Online


  • Varese rrobash
  • I pershtatshem per te varur rrobat
  • Teper praktike
  • Me material druri cilesore
  • Nuk ze shume hapesire ne ambjentin tuaj

2,990L3,190L

VARESE RROBASH

Kur hekurosni rrobat tuaj nje problem tjeter eshte edhe varja e tyre ne menyre qe te mos krijojne me rrudha qe jane teper te veshtira per tu hequr. Ketij problemi i japim fund me kete varese rrobash prej druri Bambooje i cili eshte teper cilesore.

IDEALE PER VARJEN E RROBAVE 

Me kete varese rrobash ju do mbani kemishat, xhaketat, xhinset tuaj te preferuara te sigurta dhe pa rrudha me nje lartesi ku mund te vendosni cantat tuaj te preferuar.

Me nje dizajn te vecante ne formimin e saj per tu pershtatur me ambientin e dhomes.

Varesja ka nje pjese ku mund te varni kemishat ose xhaketat ndersa ne pjesen tjeter e projektuar per te varur produkte te tjera.
Varese rrobash me dru produkt online iBuy.al

Kjo pajisje ze shume pak hapesire ne ambientin qe do e vendosni te qendroje.

Teper praktike dhe e lehte ne perdorim ku mund ta levizni fare lehte.

Me nje material prej druri te Bambooje qe eshte teper rezistente edhe me nje jetegjatesi te madhe.

Permasat 165*135*97 cm.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: varese rrobash Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Varese Rrobash

color

Brown

Gjatesia

170x65x35, 170x80x35

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat