Vazo dekoruese – Per shtepi – Bli Online


1,100L

VAZO DEKORUESE – PER SHTEPI 

E prodhuar me qeramike cilesore, kjo vazo te dekoroje ambientet e shtepise tuaj apo zyres ne menyre perfekte.

Fale permasave dhe dizenjos se saj , mund ta vendosni dhe ne tavoline pune.

Vazoja ka ngjyre te bardhe dhe nje fjongo rreth grykes. 

Materiali nuk lejon depertimin e ujit apo te pluhurave.

Specifika: 

Permasat e vazos 22 x 10 x 8 cm

Vazo e bardhe me fjongo

Perfekte per dhurate apo dekor.

Material qeramike cilesore.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010053 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat