,

Mjete mprehese – Tac Tool 18 in 1 Camping Auto Home Online


 • 18 funksione te veshtira ne nje paisje te vogel dhe kompakte
 • Rezistente
 • Ergonomike
 • Dizanj Australian
 • Frymezuar nga mjetet e perdorura ne ushtri
 • Pesha: 376 g

1,700L

Mjete mprehese – Tac Tool 18 in 1 Camping Auto Home Online

Mjete mprehese – Tac Tool 18 in 1 Camping Auto Home Online

Tac Tool, e vogel dhe kompakte eshte pajisur me 18 lloje te ndryshme mjetesh mprehese

I vendosni ne bel dhe i keni gjithmone me vete, ne cdo kohe dhe situate

Tac Tool 18 in 1 perfshin:

 • 1 çekan dhe 1 fiksues gozhde
 • Pinca te rrafsheta dhe doreza tubi
 • Thike normale
 • Thike e dhembezuar
 • Pinca te rrafsheta
 • Doreza tubi
 • Kacavida te medha
 • Kacavida te vogla
 • Kacavida te sheshta
 • Sharre
 • Hapes per shishet e birres, veres, shampanjes etj
 • Prerese per kabllot
 • Kacavida me koke Philips

Rezistente ndaj kushteve te keqija atmosferike

Material celik inoks i cilesise se larte, rezistente ndaj ndryshkut dhe konsumit

Pershtatur per udhetimet me makine, kaming dhe perdorim multifunksonal ne shtepi

Dizanj ergonomik, ofron lehtesi dhe prakticitet ne perdorim

Tac Tool 18 in 1ne permase praktike dhe te vogel ka nje mision: Te kryeje funksione te veshtira ne cdo kohe

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mjete mprehese-tac tool-18 ne 1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Vegla pune

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat