, ,

Velform Vacu Clear – Pastrues per fytyren tuaj


 • Pastrues per nje fytyre te paster
 • Mund te heq pikat e zeze
 • Punon me bateri
 • Pastron lekuren pa dhimbje
 • Teper komod ne perdorim

1,790L

PASTRUES FYTYRE

Me kete pajisje e cila eshte shume e fuqishme ju ndihmon te hiqni pikat e zeza ne fytyren tuaj si per femrat edhe per meshkujt. Me nje teknologji me vakum lekura juaj do te jete shume e paster.

PER NJE LEKURE TE PASTER DHE PA PROBLEME

Ky produkt eshte zgjedhja perfekte per te pasur nje lekure te paster edhe pa asnjelloj problematike. Teper e lehte ne perdorimin e saj, eshte pa kabell e mund te pastrohet shume lehte.

Kjo pajisje pastron ne thellesi poret e fytyres tuaj pa shkaktuar irritime, dhimbje ose skuqje te lekures. Fal dizajnit te vogel qe ka kjo pajisje mundeson qe te jeni te aksesueshme e ne zonat me delikat ku eshte e veshtire qe te pastrohet .

Ne brendesi te paketimit keni  kater aksesore te ndryshem te cilet jane me funksione te ndryshme.

SPECIFIKAT

 • Me nje teknologji me vakum per pastrim te thelle
 • Largon ne menyre te shpejt pikat e zeza
 • Mund te perdoret ne fytyre ne gushe edhe ne krahe
 • Teper praktike dhe e lehte ne perdorim
 • Punon me bateri 5AA

Ne brendesi keni aksesore te tjere qe perbehen nga :

 • Koka e vogël – thithje e lehte ideale per lekuren e ndjeshme dhe zonen e hundes.
 • Koka e madhe – thithje e forte per siperfaqe me te medha lekure ose pore me te gjera ndryshe.
 • Koka Ovale – e pershtatshme per cepat qe ndodhen rreth hundes dhe gojes.
 • Koka për Peeling(terheqje te lekures)- e cila ndihmon ne elemiminim e qelizave te vdekura dhe terheqjen e lekures.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pastrues fytyre

color

White & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat