Ventilator portativ me USB per ditet e nxehta te veres


  • Materiali: Metali dhe Alumini
  • Madhesia : 4 inç 155x85x160mm
  • Fuqia: 2.5W
  • Mundeson freskimin e ambjentit
  • Mund ta vendosni ku te deshironi

990L

VENTILATOR PORTATIV

Nese ne shtepine ose ne zyren tuaj  do te keni nje ambjent me temperature te larte do e keni shume te veshtire te kryen pune te ndryshme. Zgjidhja perfekte qe te punoni me qetesi te madhe eshte ky ventilator portative i vogel.

FRESKUESE PER AMBJENTI TUAJ

Me nje dizajn unik dhe teper elegant kjo freskuese e vogel por shume e fuqishme mundeson leshimin e ajerit te fresket qe i jep fund temperaturave te larta ne ambjentin ku ju qendroni. Mund te kombinohet fare lehte me cdo lloji ambjenti.

Ideale per t’ju sjell nje freski ambjenteve tuaja ku perdoret me nje porte USB Mini Fan. Me nje material cilesor teper te larte dhe me rezistence maksimale duke ju ofruar freskine qe deshironi.

Funksionon me energji elektrike ku mund te shtypni butonat e ndezjes edhe fikjes se saj. Mundeson nje rrotullim 360 grade dhe i jep gjithe ftohtesine maksimale ambjentit ku e keni vendosur freskuesen.

SPECIFIKAT ventilator portativ produkt online iBuy.al

  • Materiali prej metali dhe alumini
  • Dimensioni : 4 inç 155x85x160mm
  • Fuqia: 2.5Watt
  • Dizajn unik dhe elegant
  • Mundesoni zhvendosje dhe transportin

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-042 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ventilator

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat