, ,

VGR V-116 Professional Hair Clipper – Makine qethese


 • Bateria litium 2000mAh
 • Me ekran LED
 • I pershtatshem dhe praktike
 • Manovrohet lehte ne dore
 • Jo alergjik

3,290L

MAKINE QETHESE PER MESHKUJ

Kjo makine ju ofron nje saktesi dhe nje kontroll te plote te prerjes se flokeve tuaj vetem me nje buton. Me kreher te motorizuar e me nje performance te larte fal elementeve prerese qe ka pajisja. E vetmja makineri qe ju siguron rezultatet qe keni pritur gjithmone.

PER STILIME TE NDRYSHME TE FLOKEVE

Me kete makine ju do te keni mundesi te kontrolloni me saktesi gjatesine e perzgjedhur per prerjen e flokeve tuaj me ane te butonave qe perdoren me lehtesi.

Mund te kaloni me shpejtesi ose me ngadal pergjate gjatesise se flokut tuaj.

Mund te perdorni krehera te ndryshem per te shkurtuar floket saktesisht 3 mm gjatesi deri ne 12 mm.

Ne brendesi te paketimit gjenden te gjitha produktet si 1Trimmer, 4 kreher sipas gjatesive, 1 kapak mbrojtes, furce pastrimi, 1 shishe vaji, karikues, udhezuesi manual.

 

CILESITE KRYESORE: Makine qethje per meshkujt bli online iBuy.al

 • Ideale per prerjen e flokeve, mjekres, mustaqeve
 • Bateri e rikarikueshme
 • E lehte per tu pastruar
 • Koke e shkeputur
 • Jo alergjike
 • Koha e funskionimit 3 ore e 200minuta
 • Ekrani LED tregon perqindjen e baterise
 • Butoni on/off

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat