VK World IP68 V3NEW – Best Price Blerje Online

VK World

SPECIFIKAT

Marka: VK World

Modeli: IP68

Versioni: i ri

Ekrani: 2.4 inch

Rezolucioni: 720 x 1280 pixel

Karta SIM: 3

Kamera: 2 MP

Permasat: 139 x 62 x 22mm

Kapaciteti i baterise: 3000mAh

5,900L

VK World IP68 V3NEW – Best Price Blerje Online

VK World IP68 V3NEW – Best Price Blerje Online

Ekran 2.4 inch me rezolucion 720 x 1280 pixel 

I papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe rezistent ndaj konsumit

Me material te qendrueshem dhe te forte, behuni gati per aventura pa u shqetesuar se celulari juaj mund te demtohet

Siperfaqja e VK World IP68 eshte e rrethuar nga nje material gome te bute e cila siguron qe celulari te mos rreshkase, por edhe nese bie ne situata ekstreme ai as nuk thyhet as nuk demtohet

I pajisur me nje drite LED per cdo lloj emergjjence

Tastiera 20% me e madhe se versioni i vjeter

Me hapesire per 3 karta SIM

I pajisur me kamera 2 MegaPixel

Bateri e fuqishme me kapacietet 3000mAh e cila reziston deri ne 360 ore

Permasa te pershatatshme: 139 x 62 x 22mm

Mund ta perdorni ne gjuhet qe ju deshironi: anglisht, rusisht, frengjisht, spanjisht, gjuhen hungareze, greqisht, italisht, sllovakisht, turqisht, ne gjuhen ukrainase, gjermane, polake, arabe, rumune dhe indoneziane

I pajisur me Bluetooth

SKU: H-VK World IP68-V3NEW Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

VK World

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat