VK World Z3310 – Celular Best Price Bli Online

VK World

SPECIFIKA

Marka: VK World

Modeli: Z3310

Versioni: i ri

Ekrani: 2.4 inch

Integruar me Bluetooth, FM,MP3

Karta SIM: 2

Kamera: 2 MP

Permasat: 12.60 x 5.50 x 1.55 cm

Kapaciteti i baterise: 1450mAh

4,200L

VK World Z3310 – Celular Best Price Bli Online

VK World Z3310 – Celular Best Price Bli Online

Ekrani 2.4 inch 3D Arc Screen

Me hapesire per 2 karta SIM

I pajisur me kamera ne pjesen e pasme, me kapacitet 2.0 MegaPixel

Kapaciteti i baterise: 1450 mAh

Permasa te pershatatshme: 12.60 x 5.50 x 1.55 cm

Pesha: 0.0680 kg

Integruar me Bluetooth, FM,MP3

Mund ta perdorni ne gjuhet qe ju deshironi: anglisht, rusisht, frengjisht, italisht dhe gjermanisht

SKU: H-VK World-Z3310 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

VK World

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat