,

VR Shinecon G04A Virtual Reality Glasses


2,500L

VR SHINECON G04A VIRTUAL REALITY GLASSES

Me rrip te rregullueshëm në formë T projektuar për të ulur presionin rreth syve tuaj dhe mbi kokën tuaj, duke ju siguruar ndjesi më të rehatshme.

Lehtë për t’i vendosur telefonat tuaj inteligjentë në syzet VR dhe të përshtatshme për t’u përdorur.

Shiriti fleksibël dhe i rregullueshëm i kokës është i përshtatshëm për njerëz të ndryshëm.

Bërë nga material me cilësi të lartë, i qëndrueshëm për t’u përdorur.

Prandaj është i përshtatshëm për njerëz të ndryshëm.

Hapësirë më e madhe për rehatine e fytyres dhe fleksibile .

E krijuar për të përmbushur konturin e ndryshëm të fytyrës dhe për të parandaluar djersitjen apo bezdisjen.

Paneli i heqshëm ndihmon për të përmirësuar ventilimin dhe për te mbajtur të freskët pajisjen.

Zona prej  sfungjeri, mbulesa e përparme dhe dy hapjet e përparme për ftohjen e telefonit, rrisin shumë efektin e shpërndarjes së nxehtësisë për përdorim të gjatë.

Material polimer transparent, me një shpejtësi transmetimi deri në 92%.

Specifika

Ngjyra: E zezë

Materiali: PVC

Madhësia e produktit: 7.9 * 3.9 * 5.5 inç

Pesha e produktit: 0.38 kg

Mbështet madhësinë e telefonit celular: 3.5-6 inç

Mbështet sistemet e telefonit celular: IOS, Android

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Syze-virtuale-G04A Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat