,

VT-888 – Vrases mushkonjash me drita LED


  • Funksionon me rryme elektrike
  • Projektuar me drita Led per te terhequr mushkonjat edhe per ndricim ne te njejten kohe
  • Perdoret kudo, ne shtepi, restorante, hotele etj
  • Nuk permban toksina te demshme
  • Ngjyra Blu

490L

VRASES ELEKTRIKE PER MUSHKONJA

Ky vrases elektrik ben te mundur zhdukjen e mushkonjave kur e vendosni ne pune. Fal drites LED qe eshte i pajisur mundeson terheqjen e insekteve ne llambe e me pas i vret.

VRASES INSEKTESH – VT-888mosquito-killer-night-lamp-4-led-white-vrasese-mushkonjash-bli-online-iBuy.al

Pajisja eshte teper e pershtatshme per cdo ambjente qe e vendosni. Nuk permban asnje lloj toksine te demshme per shendetin e njeriut.

Me nje permase te vogel por teper te pershtatshme per zhdukjen e mushkonjave.

I terheq ne menyre teper efektive insektet e ndryshme. Mund ta vendosni ne ambjentet e shtepise ose te zyres, ne restorante etj

Me nje material plastike te cilesise se larte pa perberjen e toksinave siguron nje ambjente te paster.

Mund ta vendosni ne prize ose mund ta perdorni edhe kur ne ambjentin tuaj nuk ka energji elektrike.

Teper e lehte per ta zhvendsour kudo qe deshironi edhe e lehte per tu pastruar thjesht duhet te jete e fikur pajisja.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: VT-888 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Vraseses mushkonjash

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat