Waist Trainers Belt – Korse Beli


1,900L

WAIST TRAINERS BELT – KORSE BELI

Masazh me ngrohje për dhimbje në pjesën e poshtme të shpinës.

Mos shpenzoni me per terapi te kushtueshme, pasi pajisja Waist Trainers Belt funksionon me ane te  nxehtësisë me infra të kuqe.

Stimulon  qarkullimin e gjakut, ndihmon ne qetesimin e hernies diskale, nervit shiatik, dhimbjet e mesit, dhimbjet e muskujve.

Kjo korse mund te perdoret nga te gjithe.

BREZ BELI ME NGROHJE DHE MASAZH

E pershtatshme per femra,meshkuj dhe te moshuar qe kane probleme me mesin.

Gjithashtu vlen për punonjësit e zyrave, shoferët qe bejne  distanca të gjata dhe të tjerët që vuajnë lehtë nga tendosja e muskujve të mesit, ngurtësimi, artriti etj.

Madhësia e rregullueshme, përshtatet me madhësinë e barkut deri në 42 “në perimetër.

Butonat e nxehtësisë dhe dridhjeve mund të punojnë së bashku ose vecmas. Ndizni / fikni nxehtësinë ose modalitetin e masazhit duke shtypur gjatë butonin për 3 sekonda.

I sigurt dhe i besueshëm, pajisje me adapter 8.4V  dhe mbrojtje ndaj mbinxehjes.

Modaliteti i  nxehtësisë: Temperatura më e lartë e kuqe 140-158.

Temperatura e mesme e bardhë 122-140 .

Temperatura  më e ulët blu 104-122.

Modaliteti i masazhit: Dridhje me frekuencë të larte ngjyre e kuqe.

Dridhje me frekuence konstante ngjyre të bardhë dhe dridhje me frekuencë të ulët ngjyre blu.

E rikarikueshme me ane te fishes Usb.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Waist-Trainers-Belt Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat