-20%
,

Waist Trimmer Belt – Korse per femra dhe meshkuj

Te ndryshme

  • Korse korrigjuese per peshen.
  • Ideaur per femrat edhe meshkujt.
  • Stimulon trupin te djersise.
  • Perdoret gjate ushtrimeve pa problem.
  • Ruan temperaturen e trupit.

1,190L 1,490L

WAIST TRIMMER BELT

Korse e cila eshte e projektuar per femra dhe per meshkuj per tonifikimin e trupit.

Ideale per t’ju shoqeruar gjate stervitjes ne palester apo edhe ne shtepi.

Korse per trupin qe keni enderruar gjithmone.

KORSE PER TONIFIKIMIN E TRUPIT – SWEET SWEAT

Korse e cila rrit temperaturen e trupit dhe djersitjen gjate stervitjes suaj.

Ajo eshte perfekte per te humbur yndyrnen ne bark.

Nuk krijon bezdisje gjate aktivitetit fizik dhe ju mund ta perdorni pa asnje lloj problemi.

Korse per dobesim e cila pershtatet me madhesine edhe formen tuaj.

Rekomandohet mos te shtregonhet shume, por mjaftueshem sa per te levizur.

SPECIFIKIMETwaist trimmer belt for man woman bli online iBuy al

E perbere me Neopren, e plote, pa latex.

Stimulon thithjen e lageshtise.

Nuk rreshqet pasi ka fiksim shume te mire ne bel.

Ruan nxehtesine e trupit.

Mundeson humbjen e ujit te tepert ne trupin tuaj.

 

 

 

 

 


Blerje Online ne iBuy.al – Paguaj ne dorezim te produktit

SKU: X000HU2NLN Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat