,

Walk the dog – Qenush loder per femije

Te ndryshme

1,490L

WALK THE DOG – QENUSH LODER PER FEMIJE

Nje loder shume terheqese per vogelushet tuaj, ne forme qenushi i cili tund bishtin.

Zhvilloni tek femijet dashurine per kafshet, duke u zbavitur.

Funksionon me bateri te zevendesushme, ka muzike dhe drita qe do e bejne me terheqes per interesin e femijes.

Ka material plastike cilesore, jotoksik qe eshte rezistent dhe nuk krijon alergji tek femijet. E pershtatshme per moshen mbi 2 vjec.

Dhurata më e mirë për fëmijët, ata do të duan të luajnë me këtë lodër të mrekullueshme per nje kohe te gjate.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010059 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat