Warp Charger – KARIKUES ONLINE


1,490L

WARP CHARGER – KARIKUES ONLINE 

Karikues portabel i shpejtë, i pajtueshëm me OnePlus 8 7 Pro 6T 6 5T 5 3T 3.

Përshtatësi i karikuesit OnePlus Warp.

Material plastike shume rezistent.

Shpejtësi dhe efikasitet i pakrahasueshëm, kapacitet 70% i karikimit në rreth 30 minuta me këtë karikues.

Jep prodhim të karikimit me shpejtësi të lartë 5V 6A / 5V 4A dhe shpejtësi transmetimi të të dhënave deri në 480Mbps në ne te njejten kohe.

Karikues i sigurte USB C: Mbrojtje e integruar e shumëfishtë e masave mbrojtëse për kontrollin e rrymës së energjis.

Për të parandaluar mbinxehjen dhe ngarkimin e tepërt, pa dëmtime për pajisjet tuaja, ju lejon të karikoni lehtësisht.

E bërë nga veshja premium TPE dhe rezistenca e tërheqjes 56K ohm, e bëjnë atë shumë më të qëndrueshme se kabllot e tjerë në qarkullim.

Specifika

Hyrja: 100-240V 50-60Hz

Dalja: 5V 6A / 5V 4A

Materiali kabllor: TPE

Gjatësia e kabllit: 6FT / 1.8M

Karikim i sigurte për pajisjet tuaja

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: warp-charger Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat