,

Water Pump KT-016 – Pompe uji per kuzhine


  • Pompe uji elektrike
  • Funksionimi i pompes ne menyre mekanike
  • Me nje fuqi 4WATT
  • Permasa : 130 * 75 mm
  • Cilesi e garantuar

1,300L

POMPE UJI ELEKTRIKE 

Pompe uji e krijuar per te prodhuar uji te paster edhe te shendetshem per ju e pjestaret e familjes. Nuk keni pse te blini uji neper dyqane e te harxhoni shpenzime te teperta kur me kete pompe uji nuk do te shifni asnjelloj papastertie ose aspak baterie apo minerale te tjera te demshme per shendetin tuaj.

POMPE UJI PER KUZHINEN

Me nje dizajn te vogel edhe shume praktik ne perdorimin e tij kjo pompe ka nje funksion te madhe ne prodhimin e ujit te paster e teper cilesore.

Me nje perbere me drite LED e cila duket me sy te lire sepse jep nje shkelqim te konsiderushem.

Pompa e ujit elektrike punon me bateri edhe mund ta karikoni kur te deshironi. Funksionon 3 deri ne 4 ore ne menyre te panderprere.

SPECIFIKAT 

Model: KT-012

Permasa : 130 * 75 mm

Funksionimi i pompes ne menyre mekanike

Tension : 5V

Fuqi : 4W

Frekuenca : 50Hz

E disponueshme ne ngjyre te zeze

Bli online ne iBuy dhe paguaj ne dorezim.

SKU: KT-016 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pome uji

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat