,

Wifi Adapter Dongle For Dvb t-2 ne shitje – Bli Online


  • Përputhet me DVB T2, Freesat, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.
  • Shkalla e trasmetimit te kesaj paisje eshte deri ne 150 Mbps.
  • Projektuar qe te krijoje lidhje te mira me Windows Vista / XP / 2000/7, Linux, MAC OS.
  • Me dizajn shume elegante dhe fine.
  • Gjendet ne ngjyre te zeze.

690L

WIFI ADAPTER DONGLE PER INTERNET TE SHPEJTE

WiFi Adapter Dongle for Dvb t-2 eshte paisje e perkryer per te qene full me internet gjithe kohen.

Kjo paisje do t’ju mundesj cdo shkarkim qe deshironi te beni nga interneti edhe ta shfaqe ate ne ekranin e tv, pc apo laptopit tuaj.

Eshte ideale per t’u perdorur nga ata qe kane ldhje te dobeta me internetin apo e kane te pamundur ta lidhin ate me kabull.

Krijon lidhje me DVB T2, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.

Shkalla e transmetimit eshte 150Mbps.

Me nje frekuence 2.4GHz mbulon me internet nje siperfaqe prej  70 m.

Instalohet lehte dhe nuk e demton paisjen nese e lini ne pc apo ne laptop.wifi dongle for dvd t 2 bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Përputhet me DVB T2, Freesat, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.

Shkalla e trasmetimit te kesaj paisje eshte deri ne 150 Mbps.

Projektuar qe te krijoje lidhje te mira me Windows Vista / XP / 2000/7, Linux, MAC OS.

Ofron prakticitet te larte.

Me dizajn shume elegante dhe fine.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Bli Online ne iBuy.al dhe perfito cilesine me te mire.

 

SKU: K-200720-086 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

USB Flash Driver

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat