,

Wifi Portable Charger – Baseus Mini S Bracket Power Bank


 • Modeli: F10W
 • Lloji i baterise: Polymer Lithium
 • Kapaciteti i baterise: 10000mAh/3.7V 37Wh
 • Hyrja: 
 • Micro: DC 5V/2.0A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • Type-C: DC 5V/3.0A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • Dalja: USB-A DC 5V/3.0A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • Dalja e rimbushjes permes WiFi: 10W
 • Dalja e karikimit me Wireless + Dalja e karikimit me fishe: DC5V/3.0A Max
 • Ngjyra: E zeze / E kuqe
 • Kapaciteti: 10000 mAh

3,290L

Wifi Portable Charger – Baseus Mini S Bracket

Wifi Portable Charger – Baseus Mini S Bracket Power Bank

Rimbushni me bateri 2 paisje/telefone ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt. 1 paisje/ telefon rimbushet permes valeve te Wirelessit DHE 1 paisje/telefon rimbushet permes portes USB.

USB QC 3.0 eshte krijuar per te rritur qendrueshmerine dhe shpejtesine e karikimit. Furnizuesi eshte pajisur me sigurine e teknologjise se fundit dhe eshte i mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte.

Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj. Certefkuar sipas RoHS, FCC dhe CE. I pershtatur per te gjitha llojet e telefonave qe suportojne modalitetin wireless ose qe kane fishen perkatese: Apple/Huawei/Xiaomi/Samsung etj

SKU: wifi portable charger-baseus-mini s bracket  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat