,

Wipe New RainBrella – Pastrues xhamash per makine

Gjendje:

4 ne stok


1,200L

4 ne stok

WIPE NEW RAINDBRELLA – PASTRUES PER XHAMAT E MAKINES 

New Rainbrella krijon një barriere mbrojtese  për xhamin tënd të përparmë dhe xhamat e tjerë.

Rainbrella është e shkëlqyeshme në zmbrapsjen e shiut, baltës, papastërtive dhe substancave të tjera të tilla per automjetet dhe xhamat e jashtëm.

Produkti vjen në një trajtim të lehtë për t’u përdorur me fshirje, i cili krijon një pengesë kristalisht të pastër nga mjegullimi mbi sipërfaqe të shumta xhami.

Formula e qëndrueshme, me qëndrueshmëri të gjatë, i reziston ujit dhe substancave të tjera, duke i lejuar ata të largohen nga sipërfaqe.

Ndihmon në mbajtjen e sipërfaqeve të pastra dhe përmirëson dukshëm dukshmërinë dhe sigurinë në kushte të këqija.

Rrisni  sigurinë gjatë ecjeve tuaja me makine ne kohe shiu.

Specifika: 

Markë Rust-Oleum
Pesha 0,3 paund
Vëllimi i artikullit 44 mililitra
Përmban përmbajtje të lëngët

 

SKU: 6932659653266 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat