,

Wireless Battery Charger Baseus – Bracket Quick Charge


 • Modeli: S10
 • Lloji i baterise: Polymer Lithium
 • Kapaciteti i baterise: 10000mAh/3.7V 37Wh
 • Kapaciteti: 10000 mAh
 • Ngjyra: E zeze
 • HYRJA
 • Micro: DC 5V/2.0A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • Type-C: DC 5V/2.4A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • DALJA: USB-A DC 5V/2.4A 9V/2.0A 12V/1.5A Max
 • Dimensionet: 142 x 70 x 16mm
 • Pesha: 216g

3,290L

Wireless Battery Charger – BASEUS BRACKET

Wireless Battery Charger Baseus – Bracket Quick Charge

Karikoni baterine ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa u shqetesuar per nje prize elektrike.

Rimbushni 3 paisje/telefona ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt. 1 paisje/ telefon rimbushet permes valeve te Wirelessit DHE 2 paisje/telefone rimbushen permes portes USB dhe Type C.

USB QC 3.0 eshte krijuar per te rritur qendrueshmerine dhe shpejtesine e karikimit. Furnizuesi eshte pajisur me sigurine e teknologjise se fundit dhe eshte i mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte.

Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj. Certefkuar sipas RoHS, FCC dhe CE.

Universal, mund te rimbushni cdo smartphone dhe paisje tjeter elektronike, mjafton qe te kene modalitetin Wireless ose fishen USB ose fishen Type C.

SKU: wireless battery charger-baseus-bracket Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat