, ,

Wireless Keyboard – TJ 808


2,400L

WIRELESS KEYBOARD – TJ 808

Tastiere e pershtatshme per perdorim ne shtepi apo edhe ne zyre.

Me mbrojtje nga uji dhe lageshtia, keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni nese derdhni dicka aksidentalisht.

Tastierë pa kabell  dhe maus 2.4G.

Pershtatet me PC dhe laptop.

Tastiera dhe mausi pa fishe  TJ-808 2.4G është një kombinim i qëndrueshëm, efikas i krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj në kompjuter.

Me këtë kombinim, ju mund  të hyni, të lundroni  dhe punoni ne kompjuterin tuaj me ore te tera pa bezdisjen e fishave.

Tastiera ka nje plan tradicional si tastierat e tjera, keshtu nuk do ta keni te veshtire per ta perdorur.

Tastiera mund të funksionojë për 36 muaj duke përdorur baterinë e furnizuar, ndërsa mouse mund të funksionojë për 12 muaj me baterine.

Të dy janë miqësorë për përdoruesit dhe mund të thjeshtojnë gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë leximin e postave elektronike, lundrimin ne Web ose lëvizjen përmes postimeve në Facebook.

Ka një dizajn anti-spërkatje dhe trajtim kundër zbehjes për të ndihmuar në ruajtjen e pamjes së saj për shumë vite.

Këmbët  anesore sigurojnë mbështetje shtesë.

Kombinimi përdor teknologji të përparuar 2.4 GHz pa fishe për të siguruar lidhje të qendrueshme deri në 10 metra.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: tastiere-wireless-tj808 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat