Wireless Music Goggles – Maske gjumi me bluetooth – Bli Online


  • Ofron gjume te qete dhe shlodhes
  • Lidhet me ane te bluetooth me paisjet e tjera
  • Material 100 % pambuku natyror dhe poliester
  • Perfekte per t’u marre me vete ne udhetime
  • Karikohet me fishe USB

1,490L

MASKE GJUMI 

Maske gjumi ku mund te flini te relaksuar pas nje dite shume te lodhshme nga puna ose nga aktivitete te tjera. Per te qene energjike gjate gjithe dite duhet qe te keni nje gjume te qete gjate nates. Zgjidhja perfekte eshte kjo maske qe lidhet me ane te bluetoothit.

MASKE PER NJE GJUME TE REHATSHEM ME MUZIKE

Mund ta lidhni me ane te bluetoothit nese deshironi te degjoni muzike nderkohe qe jeni shtrire per te fjetur gjume.

Me nje dizajn te vecante e teper komode per ta vendosur ne pjesen e syve .

Degjoni muzike tuaj te preferuar pa pasur nevoje te perdorni kufjet por duhet vetem ta lidhni me me cfar do lloji telefoni qe perdorni qe te kete bluetooth.

Me nje material 100 % pambuku dhe polisteres qe siguron ndjesine e butesise dhe te rehatise duke mos e irrituar asnje pjese te fytyres.

Pajisja mund te karikohet per 2 deri ne 2.5 ore edhe zgjat deri ne 8 ore. Masken mund ta kontrolloni nepermjet butonave qe gjenden ne te per te vendosur volumin qe deshironi te muzikes. 

SPECIFIKAT Maske gjumi music bluetooth bli online iBuy.al

  • Ofron gjume te qete dhe shlodhes
  • Lidhet me ane te bluetooth me paisjet e tjera
  • Material 100 % pambuku natyror dhe poliester
  • Perfekte per t’u marre me vete ne udhetime
  • Karikohet me fishe USB

Bli Online ne iBuy.al  dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-067 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Maske gjumi

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat