,

Wireless Portable Charger – MOXOM Power Bank Digital Display


Kapaciteti: 15000 mAh

Ngjyra: Black+Orange

3,990L

Wireless Portable Charger – MOXOM MP 157

Wireless Portable Charger – MOXOM Power Bank Digital Display

  • Karikoni 3 paisje/telefone ne te njejten kohe, shpejt dhe ne menyre te sigurt
  • 1 paisje/ telefon  rimbushet permes valeve te Wirelessit
  • 2 paisje/telefona rimbushen permes 2 portave USB
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte.
  • E merrni kudo me vete, nuk keni nevoje per nje prize elektrike
  • Me panel dixhital tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe rreshqitjes: ABC+PC+Silikon+ Pasqyre
  • Universal, karikon cdo lloj telefoni/paisje qe ka opsionin wireless dhe ato qe nuk e kane kete opsion. Mjafton te disponoje fishen perkatese USB
  • Vleresuar dhe certefikuar nga RoHS, CE dhe FCC.
SKU: wireless portable charger-moxom-MP 157 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat