,

Wireless PowerBank Baseus – 3 USB Ports Quick Charger


Kapaciteti: 10000 mAh

Ngjyra: E zeze

3,690L

Wireless PowerBank Baseus – 3 USB Ports

Wireless PowerBank Baseus – 3 USB Ports Quick Charger

  • Rimbushni me bateri 3 paisje/telefone ne te njejten kohe shpejt dhe ne menyre te sigurt.
  • 1 paisje/ telefon  rimbushet permes valeve te Wirelessit
  • 2 paisje/telefona rimbushen permes 2 portave USB. Fuqia e karikimit me wireless eshte 5 Watt
  • Furnizuesi eshte pajisur me sigurine e teknologjise se fundit dhe eshte i mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte. Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise gjate rimbushjes se saj.
  • USB QC 3.0 eshte krijuar per te rritur qendrueshmerine dhe efikasitetin e karikimit
  • Funksioni i ngarkimit te shpejte mbeshtet vetem pajisjet e mbeshtetura me QC3.0
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit dhe me shtrese silikoni qe parandalon rreshqitjen e telefonit dhe vete baterise
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave qe suportojne modalitetin wireless ose qe kane fishen perkatese
  • Permes portave USB mund te karikoni keto paisje: smartphone, tableta (psh: Apple iPad) , Mp3 Players (psh: Apple iPod ) Adaptore lojrash (psh Sony, PSP) GPS navigators etj.

 

SKU: wireless powerbank-baseus-3 usb ports  Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat