, ,

Wireless Usb – LB Link 150Mbps

Gjendje:

5 ne stok


1,890L

5 ne stok

WIRELESS USB – LB LINK 150Mbps

USB Wireless për desktop dhe laptop.

Model: LB-Link.

Shpejtësia e transmetimit të të dhënave: 150mBp.

Frekuenca: 2.4-2.4835GhZ.

Transmetimi i energjisë wireless: 17 dBm.

Operon me Windows 7 / Vista / XP / CE / Linux / Mac.

Ndërfaqja: Lidhja me USB 2.0.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 7966241501399 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat