,

WIRELESS BLUETOOTH SPEAKER – PORTABLE D02


1,990L

WIRELESS BLUETOOTH SPEAKER  – PORTABLE D02

Suporton hyrje USB dhe karte  memorie TF.

Boksi i duhur per te krijuar nje atmosfere festive kudo qe deshironi.

Material  plastik rezistente ndaj renieve apo goditjeve. Model portativ shume i pershtatshem per party ne shtepi, piknik apo dhe ne kamping kurdo qe deshironi te degjoni muzike.

Boksi L8 krijon lidhje me bluetooth dhe wireless per t’ju mundesuar muzike ne cdo kohe.

Specifika:

Material plastike ABS

Fuqia : 5 W.

Permasat e boksit : 66 mm (2.5″).

Karikohet me  : Micro USB.

Kapaciteti i baterise : 3.7 V/ 1200 mAh.

Pesha : 510 g.

Permasat e kutise : 251 x 91 x 102mm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: wireless-speaker-DO2 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat