,

X5 Super Slim Vibatration Massage – Rrip dobesimi


 • Funksionon me dridhjen e muskujve
 • Me nje fuqi 7.2 WATT
 • Permasat: 125CM X 17CM
 • Humbisni peshe shume shpejte
 • Mund te vendoset ne bel, krah, kembe etj

1,990L

RRIP DOBESIMI

Me kete rrip dobesim ju do te keni nje trup te tonifikuar dhe perfekt, ku mund te digjni kalorite e teperta qe mund te keni ne pjese te ndryshme te trupit tuaj. Mund ta vendosni ku te deshironi per te pasur nje bel te holle ose ne pjesen e kofsheve apo kraheve.

 TONIFIKUES PER TRUPIN 

Ne brendesi rripi ka nje fushe te forte magnetike per te aktivizuar qelizat tuaj, duke rregulluar qarkullimin e gjakut i cili sjell nje lekure te lemuar.

Me kete produkt ju do te keni gjithmone rezultatet qe deshironi ne kete menyre rikuperoni energjite qe mund te keni humbur nese jeni mbipeshe.

Kur e vendosni pajisjen ne pjese qe deshironi ai do filloj te shkaktoj dridhje ne te gjithe pjese e vendosura ku mundeson qe muskujt te fillojne te levizni.

Funksionon ne menyre automatike dhe mund ta shoqeroni me nje diete per humbje peshe te shpejte.

SPECIFIKATRrip beli per dobesim X5 Super Slim Vibatration Massage produkt online iBuy.al

 • Marka: X5 SUPER SLIM
 • Funksionon me dridhje te musjkuve
 • Ve ne levizje muskujt
 • Fuqia : 7.2Watt
 • Permasat: 125CM X 17CM
 • Pesha : 800g
 • Ndihmon ne humbjen e peshes dhe ju bene te jeni me te shendetshem

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.5 g/kg
LLoji

Rrip dobesimi

color

Black & Blu

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat