, ,

Xham i mbrapem i plote mbrojtes per iphone 4D | Baseus

Baseus

1,090L

XHAM I MBRAPEM BASEUS SGAPIPH8P-4D0S / SGAPIPH8N

Xham i mbrapem mbrojtes i plote 4D  Baseus per iPhone

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash. Siperfaqja eshte e veshur me vakum.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
 
Cilesimet kryesore | 
  • Xham mbrojtes i plote per xhamin e mbrapem 4D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet .
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • I perputhshem per iPhone 8, 8 PLUS, X.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham0i-mbrapem-i-plote-baseus Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Xham Mbrojtes

brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat